Vårt team

Hvem er vi?

Designteamet er satt sammen av designere med variert bakgrunn fra teater, lysdesign, arkitektur, kunst, utstillingsdesign, scenografi og konstruksjonsdesign.

Variasjon i kompetanse er bevisst valgt for at ZENISK skal kunne levere og kommunisere gode og detaljerte løsninger for et vidt spenn av prosjekter.

team_image

Lysdesign er som musikk - det påvirker både følelser og intellekt hos oss mennesker

Kristin Bredal
kristin@zenisk.no
Daglig leder og lysdesigner

Kristin Bredal, Daglig leder
kristin@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden desember 2015. En lys-arkitekt inspirert av naturen, nye steder og kreative mennesker

Natasa Rajic Friederichs
natasa@zenisk.no
Senior lysdesigner

Natasa Rajic Friederichs, Lysdesigner
natasa@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden mai 2016. Livet er for kort for dårlig belysning. Det handler om livskvalitet.

Bao-An Pham
bao@zenisk.no
Lysdesigner

Bao An Pham, Lysdesigner
bao@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden januar 2018. Surfer i bølger og snø, elsker eventyr, både fysisk som mentalta. Inspirert av dagslys og natur.

LYSDESIGNER

Elena Ivina
elena@zenisk.no
Lysdesigner

Elena Ivina, Lysdesigner
elena@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Konsulent i ZENISK fra 2017. Å jobbe innenfor kunst og kultur er det jeg virkelig brenner for!

Stian Lindquist
stian@zenisk.no
Teknisk sjef

Stian Lindquist, Prosjektleder
stian@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden 2010 med internasjonal erfaring og lidenskap for lys og visuell persepsjon.

Nevena Kovacevic
nevena@zenisk.no
Senior lysdesigner

Nevena Kovacevic, Lysdesigner
nevena@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Elsker å kombinere det kreative med det tekniske og har bred erfaring fra store prosjekter rundt om i verden.

Ida Moe Hoy
ida@zenisk.no
Lysdesigner

Ida Moe Hoy, Lysdesigner
ida@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

“God design blir til ved nysgjerrighet, grundig research, hardt arbeid og et åpent sinn.”

Hilde Sofie Olaisen
hilde@zenisk.no
Lysdesigner

Hilde Sofie Olaisen, Lysdesigner
hilde@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

“Lyset påvirker menneskers adferd, mens jeg påvirker lyset.”

Sverre Gedde Mojord
sverre@zenisk.no
Lysdesigner

Sverre Gedde Mojord, Lysdesigner
sverre@zenisk.no
Last ned CV.

Vil du vite mer?

Ta kontakt med oss for, mer informasjon.

Vi svarer gjerne på alle spørsmål.

 

 

ZENISK AS

3rd floor, Dronningens Gate 22
0154 Oslo
Norway

phone:+47 901 51 668

contact us
Sign up to our mailing list to get the latest news!
Not spammy, we send only a handful of them a year.


Takk for ditt besøk og din interesse i vårt arbeid.