Kontakt oss

Hvem er vi?

Designteamet er satt sammen av designere med variert bakgrunn fra teater, lysdesign, arkitektur, kunst, utstillingsdesign, scenografi og konstruksjonsdesign.

Variasjon i kompetanse er bevisst valgt for at ZENISK skal kunne levere og kommunisere gode og detaljerte løsninger for et vidt spenn av prosjekter.

team_image

Lysdesign er som musikk - det påvirker både følelser og intellekt hos oss mennesker

Kristin Bredal, Daglig leder
kristin@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden mai 2016. Livet er for kort for dårlig belysning. Det handler om livskvalitet.

Bao An Pham, Lysdesigner
bao@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Konsulent i ZENISK fra 2017. Å jobbe innenfor kunst og kultur er det jeg virkelig brenner for!

Stian Lindquist, Prosjektleder og teknisk sjef
stian@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Motivert av lidenskap for visuell kunst i forbindelse med arkitektur og lys

Janja Franeta, Lysdesigner og arkitekt
janja@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Lysdesigner i ZENISK siden 2010 med internasjonal erfaring og lidenskap for lys og visuell persepsjon.

Nevena Kovacevic, Senior Lysdesigner
nevena@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

“God design blir til ved nysgjerrighet, grundig research, hardt arbeid og et åpent sinn.”

Hilde Sofie Olaisen, Lysdesigner
hilde@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Rett belysning på riktig sted til rett tid er viktig

Eyveig Antonsdottir, Fagansvarlig, senior lysdesigner
eyveig@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Elsker å kombinere det kreative med det tekniske og har bred erfaring fra store prosjekter rundt om i verden.

Ida Moe Hoy, Lysdesigner
ida@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

“Lyset påvirker menneskers adferd, mens jeg påvirker lyset.”

Sverre Gedde Mojord, Lysdesigner
sverre@zenisk.no
Last ned CV.

team_image

Bruk alltid fagskunnkap og erfaring til å sette mennesket i sentrum

Christine Lindgren, Lysdesigner
christine@zenisk.no
Last ned CV.

Vil du vite mer?

Ta kontakt med oss for, mer informasjon.

Vi svarer gjerne på alle spørsmål.

ZENISK AS

3rd floor, Dronningens Gate 22
0154 Oslo
Norway

phone:+47 928 68 099

contact us
Sign up to our mailing list to get the latest news!
Not spammy, we send only a handful of them a year.


Takk for ditt besøk og din interesse i vårt arbeid.